Gaziantep Medikal ürünler malzemeler Hekimmed
Gaziantep Lpg servisi Tem Otogaz dönüşüm sistemleri

Gaziantep Lpg servisi Tem Otogaz dönüşüm sistemleri

Gaziantep otogaz servisi ve Gaziantep lpg servisi denildiğinde ilk akla gelen TEM Otogaz dönüşüm sistemleri 20 yıllık deneyimi ile her türlü mekanik, elektronik, kaporta, boya orijinal yedek parça ve LPG dönüşüm sistemleri ile hizmetinizdedir.

Otomotiv teknolojilerinin gelişimine ve hayatın her alanında yaygınlaşmasına paralel olarak hızla gelişen otomotiv sektöründe konusunda uzman ve saha tecrübesine sahip uzman personelle çalışmaktadır. Firmanın belirlediği amaçlar çerçevesinde ürün ve hizmetlerini daha da kaliteli kılarak müşterilerine sunmaktadır. Firma ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutacak bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek profesyonel kadromuz ve 20 yıllık tecrübemiz ile her marka aracın bakım, onarım ve mekanik servisini veriyoruz. Her türlü elektrik ve elektronik dijital ayarlarınız yapılmakta ve onarılmaktadır. Fırınlı oto boyama, robotlu kaporta lokal göçük tamiri, kaporta ve boyada mini onarımlar, rot balans ayarları dahil her ihtiyacınız işin uzmanları tarafından yapılmaktadır. Dünyanın en kaliteli ve sorunsuz LPG dönüşüm sistemleri bayiliklerini elinde bulunduran firmamız, tecrübeli, eğitimli ve sertifikalı montaj ustaları ile de siz değerli müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir.

İlke Ve Değerlerimiz

Tem Otogaz dönüşüm sistemleri tüm yükümlülüklerini aşağıda belirtilen ilkeler doğrultusunda yürütür. 

  • Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleriz.
  • Dürüst saygılı,çözümcü ve güleryüzlüyüz.
  • Öncü ve rekabetçi takım ruhu ile etkin ekip çalışmasına inanırız.
  • Müşteri en önemli varlık sebebimizdir.
  • Müşteri yeni müşteri kazandırma ya da kaybettirme ihtimali olan kişidir.
  • Müşteri ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi gereken kişidir.
  • Müşteri memnuniyeti,rakiplerin önünde yer almak, büyümek ve kar etmek 

 

İletişim

http://www.temlpg.com

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak