Gaziantep Medikal ürünler malzemeler Hekimmed
İstanbul Çatı Yapımı Tamiri - Kardeşler Çatı

İstanbul Çatı Yapımı Tamiri - Kardeşler Çatı

Kardeşler Çatı Yapı Onarım İstanbulun her yerine çatı tamiri, çatı yapımı, çatı aktarma, ve oluk temizleme hizmetlerini götürmektedir.  Mekanınıza çatı mı yaptıracaksınız? O zaman doğru adrestesiniz. Bizi arayın binanıza uygun en güzel ve sağlam çatıyı sizin için yapalım. İşinde profesyonel ekibimizle projenize ya da binanıza en uygun sağlam çatı modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sorun değil çözüm üreten firma olarak daima müşterimizin isteklerine  göre hareket ederek %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle çalışıyoruz. Ahşap çatı gerçekten profesyonellik ve tecrübe isteyen bir iştir. Sizler de hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız firmamızı hemen arayın en kısa sürede sizlere dönüş yapalım.

Çatılardan beklenen en önemli işlevlerden biri de su yalıtımı sağlamasıdır. Kiremit çatı örtüleri dış hava şartları ve üzerinde gezilmesi nedeniyle hasar aldığında kendisinden beklenen görevleri yerine getirememeye başlar, bu durum oluştuğunda çatı ana taşıyıcı elemanları ve çatı döşemesi suya maruz kalmış olur.Kiremit çatı örtülerinin eski performansına kavuşmaları için yapılan uygulamalara çatı aktarma uygulaması denir.

Kardeşler Çatı Yapı Onarım, sizlere daima en iyisini sunmak için tecrübeli elemanlarıyla hizmetinizdedir.  shingle çatı,  ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar nedeni ile karşılaştığınız sorunların hiçbirini yaşatmaz. Hafifliği ile binanızın taşıdığı yük azalır, deprem güvenliğini arttırır. Ayrıca, kırılmama özelliği ile bina ömrü boyunca çatınızı ve evinizi korur.

http://www.catiyapionarim.com/

 

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak