Gaziantep Medikal ürünler malzemeler Hekimmed
Pimapen Montaj ve Tamir İstanbul - Avrupa Pimapen

Pimapen Montaj ve Tamir İstanbul - Avrupa Pimapen

Pimapen Montajı bitiminden sonra ürünün ihtiyaç duyduğu periyodik kontrol bakımları ile ürünlerinin garanti…  Deneyimli uzman kadromuz ve tecrübeli fabrika personelimiz ile her zaman doğru çözümlere… Üretimimizi profesyonel makina parkuru ve teknik ekiple gerçekleştiriyor, test raporları…Pimapen montajı  uluslararası standartlara uygunluğunu kalite ile belgeliyoruz.  

PVC Pencere, pvc çift açılır ve PVC kapı Sistemleri, üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra geniş bir görüş alanı sunarak yaşam alanlarınıza değer katar. İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar.

PVC kapı, pencere , alüminyum ve cam balkon pvc aksesuarları , alüminyum küpeşte aksesuarları gibi bir çok değişik ürünlerle hizmet vermektedir.Her geçen yıl büyüyerek hizmet ve ürün kalitesini arttıran ve en önemli yatırımın insan olduğunu ilke edinen Avrupa Pimapen'in öncelikli amacı; teknolojiyi yakından takip edip optimum seviyede faydalanarak bugün olduğu gibi bundan sonra da kendi sektöründe lider olmaya devam edecektir.

 

http://www.sineklikpimapen.com

 

Adres: Göztepe Mah 2339 Sk. No:25/5 Bağcılar İstanbul

Telefon: +90 554 597 62 56
sineklikpimapen@gmail.com

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak