Gaziantep Medikal ürünler malzemeler Hekimmed
PMK Plastik - Pimapen Pencere Kapı Sistemleri

PMK Plastik - Pimapen Pencere Kapı Sistemleri

PMK Plastik, İstanbulda Pimapen Pencere Kapı Sistemleri, teras, balkon ve bahçelere açılan geniş açıklıklarda tercih edilirler. PVC Katlanır kapılar iç mekanlarınıza konfor, ferahlık ve genişlik kazandırdığı gibi mükemmel ses ve ısı yalıtımı da sağlarlar. Kullanımları çok kolay ve pratiktir. PVC Pencere Sistemi, pencerenin mekanınıza en iyi ısı yalıtımını sağlaması amacı, birçok önemli yapı taşını bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır.

Garanti süresi de dahil olmak üzere, tasarımdan montaja kadar, dünya çapında sayısız projenin cephelerini tamamlamış ve tamamlamaya devam eden PMK Plastik, hem kendi sistemleriyle hem de çözüm ortağı olduğu dünya devi şirketlerin sistemleriyle, yaptığı tüm binalara değer katmaktadır. Pimapen PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahiptir.

PVC Pencere Kapı Sistemleri,  geniş ürün grubuna sahiptir. Standart kasa, pervazlı kasa, ortakayıt, statik ortakayıt, kanat ve damlalıklı kanat seçenekleri, içe ve dışa açılan kapı kanat profilleri ve kanat adaptör sistemde yer alacak ana profillerdir. Ayrıca, birçok özellikli detaya da çözüm oluşturmak amacı ile zengin yardımcı profil grubu mevcuttur.

 

​https://www.pmkplastik.com

Kirazlı Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:6/B Bağcılar / İSTANBUL
 
 
+90 532 363 84 69
 
pmk@pmkplastik.com

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak