Gaziantep Medikal ürünler malzemeler Hekimmed
Su Soğutma Kulesi İmalatı - CTP Mühendislik

Su Soğutma Kulesi İmalatı - CTP Mühendislik

CTP Mühendislik Su Soğutma Kulesi İmalat ve üretim konusunda lider firmadır. Kapalı ve açık soğutma kuleleri ve hibrit su soğutma kule sistemleri dahil olmak üzere endüstriyel soğutma ekipmanlarının araştırma ve geliştirme, üretim ve servisine odaklanmaktadır. CTP Mühendislik, soğutma kulesi sistemini yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel hizmetler ile daha fazla enerji tasarrufu, çevre koruma, verimli, güvenilir, dayanıklı ve kullanışlı hale getirir ve müşteriler için sürekli olarak maksimum değeri yaratır.
 
CTP Mühendislik, dünya standartlarında bir soğutma sistemleri ve hizmetleri sağlayıcısı olmayı taahhüt eder. Stratejimizin özü, yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel sistem hizmetleridir, böylece endüstriyel soğutma müşteri değeri yaratmaya, endüstriyel soğutma yeşil doğaya daha yakındır. Biz insanlar her zaman değerlerimize bağlıyız: bütünlük, yenilik, ekip ve tutku elde etmek için müşteri değeri yaratma etrafında.
 
CTP Mühendislik, döküm ve dövme, çelik, petrokimya, elektrik, otomobil üretimi, hava kompresörü, merkezi klima, gıda üretimi, ilaç, fotovoltaik, cam üretimi ve diğer alanlarda zengin proje deneyimine sahip, alanında erken bir endüstriyel soğutma üreticisidir. şimdiye kadar binlerce müşteriye hizmet verdi ve müşteri övgüsü kazandı. CTP Mühendislik, özellikle korozyon önleyici, donma önleyici ve soğutma verimliliğinde ürün kalitesini temel alır, ürünler yalnızca yerli müşterilere değil, aynı zamanda birçok yabancı müşteriye de hizmet eder.
 
Şirketin sürekli gelişiminde, CTP Mühendislik çevre koruma, enerji tasarrufu ve emisyon azaltma, hayırsever fonlar vb. sosyal sorumluluğunu üstlenir. Yüksek teknoloji yeteneğinin tanıtımında, yeteneğin sindirilmesine ve şirketin en değerlisi olarak yeteneklere odaklanıyoruz.  Yakın gelecekte CTP Mühendislik, dünyanın her yerindeki ihtiyacı olan müşterilere yüksek kalitede endüstriyel soğutma kulesi sistemi hizmetleri sunarak yeşil dünya programına daha fazla katkıda bulunacaktır.

https://www.susogutmakulesi.com.tr

https://www.susogutmakuleleri.com

https://ctpmuhendislik.com

FABRİKA 
ADRES : Nişantepe Mah. Saray Cad. 
Halil İbrahim Sk. No: 8/A 
Çekmeköy / İSTANBUL 
 
OFİS
ADRES : Nişantepe Mah. Nişantepe Cad. Şen Sokak. No: 5 
Çekmeköy / İSTANBUL 
Telefon : +90 (216) 304 68 68 
Fax : +90 (216) 304 68 68 
Gsm : +90 (507) 641 18 81 
E-mail : istanbul@ctpmuhendislik.com
 
 
GAZİANTEP İLETİŞİM
 
Adres : Sanayi mah. 60021 nolu cad. no:7 
Küsget / Şehitkamil / GAZİANTEP 
Telefon : +90 (342) 218 02 02  
Fax : +90 (342) 324 99 22  
Gsm : +90 (533) 201 51 13 
E-mail : info@ctpmuhendislik.com
 
GAZİANTEP TEKNOPARK
 
Adres : Gaziantep Üniversitesi Teknopark 4 
A Blok No:110 Şahinbey/Gaziantep
 

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak